wtorek, 12 kwietnia 2011

Negocjacje pol-usa trwają.

Cóż za zakręcona familia :P Odpisali, że zupełnie nie pomyśleli, że ja też muszę płacić i nie wzięli tego pod uwagę za co bardzo przepraszają. Powiedzieli, że jeszcze raz przejrzą te agencje, które im podesłałam lub zapłacą(!!) mi różnicę w programach, żebym pojechała z APiA :P Umówiliśmy się, że w weekend pogadamy na Skype i wyjaśnimy już ostatecznie kwestię agencji. Spadł mi kamień z serca, bo bałam się, że mnie pogonią :P

A z ciekawszych rzeczy, to po 3 latach noszenia aparatu ortodontycznego, moje zębiska zostały uwolnione z drutów i są w pełnie gotowe na podbicie Stanów :)Tzn jeszcze w poniedziałek ściągam dolny aparat, ale uśmiech już i tak mam iście hollywoodzki :D Mogę reklamować pastę Colgate :P

 

8 komentarzy:

 1. fajnie, że masz już rodzinę ;)
  Mnie z Proworku wysłali do InterExchange a nie czytałam dobrych opinii o nich i teraz nie wiem czy przenosić się do GAWO, bo oni tam i do IE i do Au Pair Care wysyłają aplikacje... Hmm.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. hej. to super. ja miałam aparat chyba w październiku ściągnięty. a teraz jest koszmar z tym wkładanym. tak mi to zrobiła babka, że rano nie mogę zacisnąć zębów, po górne są za blisko dolnych z przzodu. masakra. nie polecam! nienawidzę!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Patricia-->Jak tak czytam w internecie to GAWO raczej do APC wysyła, bo więcej rodzin jednak się do nich zgłasza. Zawsze lepiej być w takiej w PL, która ma kontakt z dwoma amerykańskim agencjami. Tak mi się wydaje, nie będę się za dużo wymądrzać, bo ja to zupełnie innym trybem idę- rodzinę mam i szukam agencji :)

  Sophie--> ja właśnie się od wczoraj męczę z tym ruchomym... seplenię strasznie i zęby mi cierpną :/ Ale będę to nosić, bo nie darowałabym sobie gdyby mi wada wróciła!

  OdpowiedzUsuń
 4. Anuś, dodałam link WAP do "Niezbędnika au pair" na swoim blogu. ^^ Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko? ;> W razie czego sama zerknij :)

  Apropo Twoich hostów, to miło, że wyszli z taka propozycją ;D Na pewno dojdziecie do porozumienia :) Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 5. O nieee, nie pozwalam!!! Udostępnianie tylko za dodatkową opłatą!!

  hehehhe :P:P Mewnie, że nie mam nic przeciwko :) mam nadzieję, że jeszcze więcej au-pairek z innych stron www się odezwie, żeby zaszpileczkować całą mapę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Anno szalejesz, nie nadążam z czytaniem

  OdpowiedzUsuń